Вже в продажі! Нова колекція тіней від Lambre!

Вже в продажі! Нова колекція тіней від Lambre!
Професійно підібрані тіні для повік допоможуть підкреслити природну красу і сяйво Ваших очей.

Вже в продажі! Нова колекція тіней від Lambre!

Ефектно виглядає поєднання кольору тіней з райдужною оболонкою очей або, навпаки, гра контрастів. Коричневі й фіолетові відтінки підкреслять глибину і таємничість зелених очей. Блакитні і сірі очі будуть більш виразними з тінями коричневого відтінку. Тіні в сірих і фіолетово-рожевих тонах будуть ідеальним завершенням макіяжу для власниць блакитних очей.

СТІЙКІ І МОДНІ ВІДТІНКИ.
Ніжна бархатиста текстура. У новій колекції ми пропонуємо набори з 5 ультрамодних тіней-дуетів. Два кольори, що ідеально поєднуються один з одним, поміщені в елегантну золоту упаковку з дзеркальцем. Мерехтливий ефект, оксамитова текстура, модна палітра.

Мелкодисперсная текстура забезпечує шовкову гладкість і м’якість тіней. Лише один рух пензля – і Ваші повіки покриті захопливою глибоким відтінком. Покращена формула тіней збагачена інтенсивними пігментами, які гарантують ідеальне нанесення і шовкове відчуття на шкірі. Тіні забезпечують особливу стійкість макіяжу очей і не збираються в складочках шкіри.

Нова колекція створена для жінок, які знають ціну елегантності та шику в поєднанні з високою якістю і стійкістю макіяжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *