Ціна на справжні духи

 Ціна на справжні духи

Іноді у когось із нас може виникнути цілком здорова цікавість стосовно того, як формується ціна на справжні духи, адже в наш час ціни на духи надзвичайно різноманітні. При чому на духи під однією назвою і в однаковому флакончику ціни можуть відрізнятись в десятки, а інколи – сотні разів. Чому так відбувається?

Для початку слід відмітити, що духи преміям класу зараз виготовляються в кількох країнах. Тож, Франція тепер не єдина, бо долучились до неї в тому числі і США. Проте, Франція залишається у нашій підсвідомості еталоном справжніх якісних духів преміум класу.Так чому ж на справжні духи ціни можуть відрізнятись. Основним фактором тут є концентрація духів та розмір флакону, а також певну роль відіграє і місце реалізації – вишуканий салон парфумерії, чи, наприклад, «дьюті-фрі». А також, значно нижчі ціни можна зустріти на базарах. Проте тут потрібно розуміти і завжди пам’ятати одне – на базарі по малій ціні на духи можна придбати хіба підробку, яка за своїм властивостями буде нагадувати оригінал тільки виглядом флакону та дещо схожим запахом. Отож, не можуть на справжні духи ціни бути низькими, а ще й на базарі чи інших магазинах, де продаються так звані копії духів.

Якщо виникло бажання придбати справжні духи, але за значно нижчою ціною, то потрібно звертатись до компанії, яка займається офіційним розповсюдженням парфумів із Франції. На території України, та й не тільки, є компанія Ламбре. Вагомою відмінністю, яка відрізняє духи Ламбре від базарних підробок – це те, що всі парфуми продаються у флакончиках розроблених на замовлення Ламбре. Всі вони однакові і відрізняються тільки розмірами та тим, що маркуються тут парфуми лише номерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *