Тренди макіяжу сезону Весна 2014 

Весна – час відродження природи. Все навколо розцвітає, навіть повітря стає іншим, навколо пахне весною. І наш настрій змінюється, ми знімаємо з себе обридлі нам «шкури». Дістаємо більш легкі і більш яскраві вбрання. Нам хочеться більше яскравих фарб, і це стосується не тільки нашого одягу, а і яскравих акцентів в макіяжі. Так що ж нам приготувала весна 2014?

Тренди макіяжу сезону Весна 2014-1

Головний тренд сезону – це доглянута шкіра. Звичайно ж, красива і здорова шкіра модна завжди. Але якщо на обличчі немає більше ніяких акцентів, як у модному в цьому сезоні макіяжі «нюд», то наша увага приковується до стану шкіри. Тому, як не можна до речі буде правильно підібрана і регулярно використовувана косметика по догляду за шкірою. Але тільки цього недостатньо, звичайно ж, нам знадобиться і тональна основа, і пудра, і рум’яна. Рум’яна в цьому сезоні стають обов’язковим атрибутом косметички. Їх можна використовувати і як колірного акценту в макіяжі очей, а злегка зворушені рум’янами губи, зроблять ваш природний макіяж більш свіжим.

Тренди макіяжу сезону Весна 2014-2

 Ще один тренд весни – це акцент на губи, при цьому практично відсутня макіяж очей. Для весняного макіяжу вибираємо світлі відтінки помади, а не темні, як це було взимку. Рожевий, червоний, морквяний – ось трендові відтінки помади весняного сезону. Також модним є макіяж губ «омбре» – це плавний перехід між контрастними кольорами контурного олівця і помади. Так що для любительок екстравагантного макіяжу є нове поле для експериментів.

Тренди макіяжу сезону Весна 2014-3

Багаті колірні розтяжки на століттях відходять убік. Очі в цьому сезоні будуть підкреслені різноманітними стрілками і підводками, тут вже вибирайте те, що підходить саме Вам. А різноманітність їх у цьому сезоні просто зашкалює: тут і гранжевий підводка, і стрілки в стилі 60-х, і котяче око, і підводка нижньої повіки, і фальш- вії. Дуже яскраво виглядають продубльовані стрілочки в комбінації з чорної і білої підведенням.

Тренди макіяжу сезону Весна 2014-4

 Давайте визначимося, що обов’язково має з’явитися в нашій косметичці цієї весни:

– Правильно підібрана косметика по догляду за шкірою;

– Тональна основа на півтону світліше, ніж ваш відтінок шкіри;

– Коректор;

– Світла і більш темна пудра для корекції;

– Рум’яна;

– Коричневий, чорний, білий олівець;

– Яскраві та пастельні відтінки тіней;

– Яскраві та пастельні відтінки помади.

 

Тепер у Вас є керівництво до дії. Вибирайте те, що підійде саме Вам, адже ми і наше обличчя – це реклама косметики, якою ми користуємося і пропонуємо клієнту!

Любіть Себе – і СВІТ полюбить Вас!

Продукт – менеджер Lambre – Україна, Дарія Ропій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *