Саморобні валентинки до дня закоханих або валентинки своїми руками

 Валентинка своїми руками

Як стрімко проходять дні за днями, місяці за місяцями, роки за роками. От наче недавно зустрічали Новий рік, святкували Різдво та Водохреще, а от на носі і день Святого Валентина. Кожному із нас хочеться зробити хороший подарунок нашим коханим. Так, без сумніву, признаватись у кохання потрібно не раз в рік, а постійно, щодня, адже так легко це зробити, коли почуття любові, кохання є справжніми, щирим та кришталево-чистими.

Проте, сам день Валентина чи День закоханих є насправді символічним, тому найчастіше сам в цей день відбувається найбільше освідчень. Та й валентинки дарують саме цього дня. Отже, хочеться запропонувати декілька оригінальних варіантів таких валентинок, які можна зробити самотушки.

  1. Спекти піцу у формі серця та вимостити на ній напис «Я люблю тебе».
  2. Спекти торт у формі серця та із надписом “I Love You”.
  3. Створити листівку та оздобити її сердечками, фотографіями і таке інше.
  4. Можна створити цукерки-сердечка перетопивши куплений шоколад.
  5. Можна пошити подушечку у формі серця в червоних тонах та оздобити її фотографією. Для нанесення фотографії можна використати спеціальний термо-фотопапір для перенесення зображень на матерію.
  6. Любителі красивих свічок можуть створити свічечку у формі серця.
  7. А хто займається виробами із глини, може виробити прикраси чи ще щось таке…

 

Насправді цей список можна продовжувати довго-довго. Все залежить від фантазії. Звісно, на все це потрібно певну кількість часу, тому той кому його бракує може просто обрати чудові французькі парфуми чи щось інше із каталогу компанії Ламбре чи порадившись із її консультантами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *