Підсумковий форум Lambre – Київ 16.03.2013

Щороку компанія Lambre проводить імпрезу, на якій підводяться підсумки роботи за попередній рік. Відбувається все дійство у вигляді підсумкового форуму в найкрасивіших урочистих залах Києва, куди з’їжджаються представники компанії зі всієї України та не тільки. Не може таке свято обійтись без засновника і президента компанії – Петра Монгірда та інших партнерів. Тож, в залі присутні як засновники, так і Рада директорів компанії Lambre-Україна.

Seminar_Lambre_2013_00010

Формат проведення підсумкового форуму компанії Lambre є традиційним, сформованим впродовж багатьох років. Так, час пролітає непомітно – не так довго залишилось до п’ятнадцятиріччя компанії. А це, погодьтесь, досить вагома цифра. Дуже приємно, що за цей час компанія стрімко розвивається і навіть під час світової економічної кризи може впевнено триматись на плаву. Та повернімось до свята.

Отже, відкривають подію, як правило, віце-президент Lambre-Україна Оксана Бега і засновник та президент компанії Петро Монгірд. Після оголошення вступного слова думками, враженнями отриманими при роботі в компанії, а також досвідом, діляться топ-лідери компанії. На їх прикладах яскраво видно, чого можна досягнути наполегливо працюючи в компанії Lambre. Далі проходять невеличкі виступи різних колективів.

Після цього настає момент, якого чекають з нетерпінням всі партнери компанії – Естафета визнання. Що це за така важлива подія? Тут все просто – всі партнери компанії отримують винагороди за активну роботу, отримують срібні, золоті відзнаки а на вищих рівнях – відзнаки з дорогоцінним камінням. Разом з цим, звісно, і подарунки – фотоапарати, камери, нетбуки, ноутбуки, телевізори, проектори, диктофони, а також і грошові сертифікати на досить пристойні суми. Таким чином, компанія Lambre додатково справедливо винагороджує своїх партнерів, консультантів.

Як завжди, не обійшлося і без вручення автомобілів консультантам, які досягли певних висот.

Писати можна дуже багато, адже емоції так і просяться на волю. Проте на цьому цей допис закінчуватиметься фотографіями, які ілюструють перебіг подій. А про виступи та фото зірок, які виступали, мова ітиме в наступному дописі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *