Наша осінь

Наша осінь Ламбре

«Похмура пора, очей зачарування»? Нічого подібного! Пушкін в цьому сезоні не актуальний! Наша осінь – час для змін: нові знайомства, нові відносини, подорожі, проби нового іміджу, початок нового життя з понеділка, зрештою!

Наша осінь – це розквіт фарб, захват емоцій, сміливі, яскраві образи!
Це енергія перевтілень !

Аромати осені 2013 – для сміливих, впевнених у собі і власній неперевершеності, для тих, хто любить і вміє ризикувати, перебувати на межі! Це поєднання непоєднуваного, своєрідна ароматична еклектика. Композиції яскраві, неоднозначні, концептуальні, часом епатажні, часом кричущі, запаморочливо сексуальні!

Аромати осені створюють відчуття свята кожного дня – і це головне!
Ви будете здивовані: тенденції цієї осені в рівній мірі відносяться як до жіночої, так і до чоловічої парфумерії. Ніяких ароматів унісекс! Тільки підкреслено індивідуальні аромати, як ніби створені виключно для вас, не розраховані на масове споживання, що розкривають тільки ваш надзвичайно гарний світ!
Отже! Основні тенденції осені 2013 дозволять вам дивувати оточуючих тим відчуттям свята, якого так не вистачає нудному смутному обивателю, невпевненим у собі, закритим чоловікам і жінкам. Подаруйте себе світу!
Це, перш за все, аромати на перетині кількох напрямків: насичені квіткові акорди; затишні, м’які, теплі смакові ноти; відверті і обеззброююче сексуальні східні мотиви; глибокі мужні деревні ноти шкіри і навіть пороху. Причому в найнесподіваніших найскладніших поєднаннях.

Наша осінь – це тріумф Його Величності Парфумера нового часу!
Цієї осені актуальні:

• Квіткові поєднання нарциса, троянди, тропічної лілії, жасмину, аристократичного гіацинта, квітки апельсина, магнолії, фіалки, конвалії. Шалено популярні в цьому сезоні ірис і півонія, орхідея, герань і фрезія, соковита енергія зелених рослин.
• Орієнтальні: сексуальні мускус, амбра, ваніль, пачулі, шкіра, сандалове дерево – королі осені! Затишком, подібно до того, як, згорнувшись під теплим пледом, ви відчуваєте стукіт дощу по даху, звучать густативні акорди кави, карамелі, шоколаду, меду, праліне (мелена карамелізована мигдаль), смородини, персика, абрикоса, спецій (білий, зелений та рожевий перець, кардамон, шафран, гвоздика) .
• Відчуття спекотного літа привносять у цю осінь фруктово-ягідні мотиви: персик, ананас, смородина, абрикос, груша і навіть кавун. Вони піднімають настрій, дають відчуття свята і радості.
• Деревні: це традиційно кедр, вже згадане вище сандалове дерево, пальмовий ліс.
Для чоловічої парфумерії цієї осені характерні відверта сексуальність, індивідуальність, сміливість виклику, епатаж і мужність. Це квітково – фруктово -деревні аромати (насичено свіжі з гіркотою кедр, пальмове дерево, плющ, бергамот, ветивер), соковита енергія зелених рослин.

Чоловіча колекція цієї осені прикрашена сексуальними чуттєвими нотами ванілі, сандалового дерева, мускусу, амбри. І по-справжньому осінніми мотивами шкіри, тютюну і навіть пороху. Звичайно, пряні перець, гвоздика, кардамон. І несподівані ірис, герань, квітка апельсина, персик, кавун. Пом’якшують настільки відвертий образ, але повідомляють йому деяку таємничість ноти кави і шоколаду.
Прийшов час зняти маски.
Аромати колекції Lambre цієї осені – рецепт ваших найсміливіших і несподіваних перетворень!
Жінок, чиї бажання цієї осені обеззброюють своїми одкровеннями, цієї осені огортають аромати іменної колекції LambreAmaltea, Amaltea Summer, Amaltea Winter. Номерна колекція – буйство фарб і безмежність вибору: № 1, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 30, 31, 34, 35.
Ідеальні для осінніх перевтілень в чоловічій іменній колекції Lambre Arche, Arche Winter, Son Desir . Номерна колекція: № 2 , 4, 15, 16, 17, 18, 20, 29, 32, 33.

СВІТ ЛЮБИТЬ СМІЛИВИХ! Бажаю відваги і нестримного польоту фантазії!
СТАНЬ НОВИМ СОБОЮ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *