Міжнародний лідерський форум 8 грудня
Стратегія успіху 2020 Ламбре   ЛІДЕРИ LAMBRE !
КОМАНДА УСПІХУ І ПЕРЕМОГИ !

8 грудня 2013 вперше в місті Київ відбудеться Міжнародний лідерський форум Компанії Lambre Groupe International – « СТРАТЕГІЯ 2020» !
Якщо Лідер – це про тебе , якщо твоя історія зростання нерозривно пов’язана з історією розвитку Компанії , якщо тебе захоплює енергетика командного зльоту , якщо ти – частина загального успіху і перемоги – приїжджай зі своєю командою і стань учасником грандіозних подій у НОВІТНІЙ ІСТОРІЇ LAMBRE !

* Ти першим побачиш на власні очі результат реалізації перших кроків у програмі розвитку « Lambre Groupe International. Стратегія 2020 » : це зміни в маркетинг -плані Компанії , нова мотиваційна програма – 2014, напрацювання щодо створення програми побудови бізнесу Lambre , напрямки у змінах бренду та маркетингу продукту , в розробці молодіжної програми .
* Саме для тебе буде підготовлена ​​яскрава , інтригуюча презентація форуму в Гданську, присвяченого 15 -річчю Компанії. Тобі будуть розкриті імена знаменитих гостей – учасників Форуму. І лише 8 грудня в Києві , і тільки учасники лідерського форуму отримують можливість придбати свою путівку на ювілейний форум Lambre Groupe International за унікальною ціною !
* Тільки 8 грудня ти зможеш стати першим, хто отримає нові ефективні інструменти бізнесу. Тільки ти першим побачиш і забереш у свій регіон створений для тебе фахівцями навчальний фільм, присвячений унікальним якостям косметичних продуктів по догляду за шкірою Lambre.
* Довгоочікувана новинка! Презентація концептуально нового каталогу продукції Lambre Groupe International! Ти першим дізнаєшся про всі тонкощі технології використання цього інструменту в програмі нового маркетингу продукту і забереш його з собою!
Виявися серед кращих! Будь в Команді Успіху Lambre !
Ми впевнені: настав час БУТИ ПОПЕРЕДУ !

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ – 10:00. – 18.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *