Lambre – стратегія успіху або міжнародний форум компанії в Судаку. Частина перша

Оксана Бега та Иетяна Халуп'як

Із 14 до 19 вересня цього року в Криму, в мальовничому містечку Судак проводився святковий форум компанії Ламбре під гаслом «Lambre – стратегія успіху». Впродовж цих кількох днів усі учасники міжнародного форуму отримали надзвичайно велику кількість цікавої інформації, позитивних емоцій, а також змогли полежати на пляжі під вже лагідним кримським сонечком та відчути подих вже осіннього вітру. Проте погода дозволила як позагаряти, так і поплавати.

В рамках форуму проводились як навчальні міроприємства, лекції, так і відпочинкові. Майже всі вони проводились в клубі туристично-оздоровчого комплексу «Судак», де зал був заповнений на всі 100 відсотків. Загалом у форумі взяло участь близько 650 учасників з різних країн. Кожну з країн було представлено лідерами, які просувають наші бренди, а також працюють над їх розвитком. Серед них були і парфумер із Росії – Жанна Гладкова та Франції – Фаматеді Ірен, бізнес-тренер Сергій Всехсвятський , провідний візажист компанії Ламбре – Віра Битко та інші.

Окрім навчальних лекцій, учасники форуму «Lambre – стратегія успіху» отримали цікаву інформацію щодо подальшого розвитку та напрямів роботи компанії на наступний рік. А також, було оголошено стратегію розвитку компанії на період до 2020 року, що зайвий раз підтверджує високий рівень  організації та амбіцій компанії Lambre Groupe International.

Детальніше можна буде дізнатись в наступних дописах, а зараз кілька фото.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *