Де та як купити справжні французькі парфуми

Духи ЛамбреНа сьогоднішній день важко здивувати людей магазином чи прилавком, де продають парфумерію. Часто на таких точках продажу можна зустріти навіть «французьку» парфумерію. Чому в «лапках»? Відповідь дуже проста. Однак, давайте поміркуємо…

Для того щоб кінцевий споживач отримав готовий продукт, на багатьох етапах від моменту створення до реалізації затрачаються надзвичайно великі кошти. Вони покривають послуги парфумерів, котрі створюють сам аромат; дизайнерів, які створюють флакони, в які розливатиметься парфум та коробки для нього; саме виготовлення – тобто сировину, яка потрібна для створення всіх елементів, як самих парфумів, так і упакування; витрати на доставку від складів до кінцевих місць продажу. А от і ще один етап ознайомлення широкого загалу із новим парфумом та його просування – це, звісно ж, реклама. При чому реклама отримує левову частку бюджету. Тобто витрати на створення та поширення справжніх французьких парфумів надзвичайно великі. А тепер давайте дамо собі відповідь на просте питання – чи може дешево продаватись справжній французький парфум у фірмовій упаковці та ще й, як часто буває, в кіоску чи навіть зі столика? Відповідь на ці питання очевидна та однозначна – «НІ».

Отже, для того щоб придбати справжні французькі парфуми за хорошою ціною (звісно не копієчною) потрібно звертатись до тих, хто володіє можливістю їх надати. В даному випадку мова іде про консультантів компанії Lambre. Адже, завдяки саме компанії Ламбре у пересічних громадян навіть з невисоким рівнем доходу з’явилась можливість придбати справжні якісні французькі парфуми, які на ринку України та інших держав пропонує компанія Ламбре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *